18.04.2014 Назад
Британската фунта на највисоко ниво во однос на доларот во последните 4 години

Британската фунта порасна на четиригодишниот максимум во однос на доларот

cheated by boyfriend blog.perecruit.com i found out my boyfriend cheated on me
how to cheat wife why men cheat on beautiful women married men affairs
my boyfriend cheated on me with a guy megaedd.com my wife emotionally cheated on me
walgreens coupon codes for photos rx pharmacy discount card printable coupons for walgreens
propranolol 40mg synthroid 25mcg acyclovir 400mg
prescription coupons sporturfintl.com printable coupons for cialis
ibuprofen wirkung ibuprofen 400 ibuprofen salbe
voltaren dolo voltarene 50 voltaren dolo
cialis coupon free 2015 cialis coupon lilly cialis coupons
abortion pill laws buy abortion pill 2nd trimester abortion pill
discounts and coupons andreinfo coupon websites for groceries
vermox blog.admissionnews.com vermox mikor hat
2nd trimester abortion pill achi-kochi.com what is abortion pill
cialis online coupon cialis online coupon cialis coupons from manufacturer
cialis coupons printable prescription drug coupons coupons for cialis printable
medical abortion pill how much are abortions abortion pill alternatives
coupon for cialis pureheartvision.org cialis 2015 coupon
how does an abortion pill work twotiminband.com abortion pill pros and cons
cialis coupon codes cialis.com coupons cialis sample coupon
abortion pill facts termination of pregnancy at 20 weeks pro abortion stories
naltrexone rheumatoid arthritis guitar-frets.com c naltrexone
how long does naltrexone take to work read naltrexone opiate
vivitrol injection side effects saveapanda.com ldn therapy
risperidon wikipedia risperidon lek risperidon vipharm

Еврoто во текот на вчерашниот ден се зголеми во однос на доларот, откако претседателот на Банката на федерални резерви Џенет Јелен вчера во својот говор рече дека референтната каматна стапка ќе остане на рекордно ниско ниво во иднина.

Британската фунта порасна на четиригодишниот максимум во однос на доларот по вчерашната најава дека стапката на невработеност падна на најниско ниво во последните пет години во февруари.

Cените Американските акции фјучерси  во текот на вчерашниот ден се движеја мешовито. За време на азиското тргување цената на златото оствари помал пораст .Цената на суровата нафта го продолжила растот и покрaј растот на залихите во Америка.

Извор Faktor

 

 

i cheated on my boyfriend with a girl go i had a dream that my boyfriend cheated on me
unfaithful wives blog.ivanovtech.com what is infidelity
discount prescription card walgreens coupons photo in store walgreens online coupons 2015
drug coupons softballspa.com coupons for prescription medications
amoxicillin endikasyonlar amoxicillin 500 mg amoxicillin 500 mg
coupons for cialis printable aegdr.org coupon for cialis
abortion pill cost lakeerengallery.com how much is an abortion pill
articles on abortion pill late term abortion pill clinics abortions cost
non surgical abortion pill cytotec abortion information on abortion pill
abortion pill price aldwych-international.com how do abortion pill work
amoxicillin amoxicillin 1000 mg amoxicillin 500 mg
2nd trimester abortion pill achi-kochi.com what is abortion pill
flagyl perros flagyl flagyl v
information about abortion pill how much is the abortion pill abortion pill costs
prescription discount coupons prescription transfer coupon prescription transfer coupon
naltrexone and alcohol use naltrexone no prescription naltrexone how does it work
naltrexone effectiveness uses for naltrexone naltrexone injections
cyklokapron og alkohol cyklokapron kuukautiset cyklokapron ampullen


Би можело да ве интересира
Нов пад на цената на нафтата

Цената на барелот сирова нафта на 46,63 долaри за барел !

risperidon wikipedia risperidon 2care4 risperidon vipharm
Повеќе: клик
Стопанска банка АД – Скопје ќе дели 127 денари бруто дивиденда по акција

Бруто дивидендата по акција изнесува 127,00 денари.

Повеќе: клик
Германија бара ЕК да ги замрзне европските фондови за непослушните во ЕУ

Германската Влада бара начин како да се замрзнуваат средствата за земјите-членки на ЕУ !?

Повеќе: клик
Бразил истражува 15 глобални банки за манипулации на девизниот пазар

Антимонополската агенција на Бразил ги истражува банките за манипулација

free printable coupons blog.umlmodeller.com rite aide coupons
priligy las open en priligy
viagra online kaufen viagra pillen kruidvat viagra pillen kruidvat
coupons for drugs codesamples.in prescription coupons
abortion pill price buy abortion pill how do abortion pill work
vermox tablete doziranje movidafm.net vermox suspenzija
medical abortion pill alternatives to abortion pill abortion pill alternatives
early abortion pill options cicg-iccg.com abortion pill side effects
naltrexone uses click low dose naltrexone online pharmacy
can naltrexone cause false positive charamin.jp naltrexone for alcohol withdrawal
cyklokapron og alkohol cyklokapron kokemuksia cyklokapron ampullen
Повеќе: клик
Држава Валута Среден курс
ЕМУ EUR 61.542
САД USD 51.4522
В. Британија GBR 69.8072
Извор: НБРМ

Валутен Калкулатор
Количина
Од валута:
Во валута:
Сума:


АНКЕТА
Во која валута ги чувате вашите заштеди?