Вести по страна: 5 10 50 Сите
Германија бара ЕК да ги замрзне европските фондови за непослушните во ЕУ

Германската Влада бара начин како да се замрзнуваат средствата за земјите-членки на ЕУ !?

Повеќе: клик
Категорија:Европа
Миро Церар потврди дека приватизацијата на НЛБ продолжува

можни компликации во постапката за приватизација на Нова љубљанска банка(НЛБ)

Повеќе: клик
Категорија:Европа
ЕК ќе претстави предлог за проширување на еврозоната

Европската комисија се обидува да го направи усвојувањето на еврото попривлечно ?!

risperidon wikipedia risperidon lek risperidon vipharm
Повеќе: клик
Категорија:Европа
Стопанска банка АД – Скопје ќе дели 127 денари бруто дивиденда по акција

Бруто дивидендата по акција изнесува 127,00 денари.

Повеќе: клик
Категорија:Македонија
Нов пад на цената на нафтата

Цената на барелот сирова нафта на 46,63 долaри за барел !

risperidon wikipedia risperidon 2care4 risperidon vipharm
Повеќе: клик
Категорија:Свет
Нов пад на цената на нафтата

Цената на барелот сирова нафта од марката брент падна на 46,63 долaри !

probenacid sigridw.com naltrexone brand name
ldn 4.5 mg myjustliving.com low dose naltrexone online pharmacy
Повеќе: клик
Категорија:Свет
„Сбербанк Европа” лани со профит од 33 милиони евра

Нето профитот на „Сбербанк Европа“ лани изнесувал 33 милиони евра 

Повеќе: клик
Категорија:Свет
Црногорските банки најголемите приходи ги оствариле од каматите

Црногорските банки во првите три месеци заработиле вкупно 38,1 милион евра од камата !

ldn 4.5 mg myjustliving.com low dose naltrexone online pharmacy
Повеќе: клик
Категорија:Балкан
Еврото зајакна во однос на доларот и јенот по изборот на Макрон за француски претседател

Непосредно по објавувањето на резултатите, еврото зајакна 

ldn 4.5 mg link low dose naltrexone online pharmacy
Повеќе: клик
Категорија:Свет
Вредноста на Биткоинот не престанува да расте

Вредноста на дигиталната крипто-валута Биткоин порасна за 95 долари

Повеќе: клик
Категорија:Свет
Страница 1


Држава Валута Среден курс
ЕМУ EUR 61.542
САД USD 51.4522
В. Британија GBR 69.8072
Извор: НБРМ

Валутен Калкулатор
Количина
Од валута:
Во валута:
Сума:


АНКЕТА
Во која валута ги чувате вашите заштеди?